Для архітектора

Досі архітектори, проектувальники та дизайнери інтер’єрів, які працюють у середовищі Archicad чи в інших програмах CAD, були змушені підбирати кольори вручну, ""на око"". Щоб полегшити їм роботу, а також для впевненості, що колір, вибраний із пробника, відповідає тому, який використовують у проекті, ми підготували CAD-бібліотеки наших декоративних структур та Системи Колорування MAGNAT. ""

Реєстрація

Прохання взяти до відома, що в разі надсилання електронного листа із запитанням адміністратором Ваших добровільно наданих персональних даних стає АТ ""Фабрика Фарб і Лаків ""Śnieżka"" з місцезнаходженням за адресою: м. Любзіна, 34а (39-102). Ваші персональні дані оброблять, щоб надати відповідь на Ваш запит, відправлений за допомогою контактної форми, а також (за попередньою згодою) із цілями надсилання маркетингової пропозиції. Ви маєте право доступу та виправлення своїх персональних даних. Інформуємо, що зібрані персональні дані можуть бути розкриті особам, уповноваженим на це законодавством. ""

Для архітектора

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.