10 комбінацій кольорів стін для Вашого помешкання

Саме колористика інтер’єру творить унікальну атмосферу, яка панує в приміщенні. Цікаве поєднання кольорів часто є ключовою ідеєю дизайну. Ось кілька прикладів таких колористичних комбінацій, завдяки яким звичні інтер’єри постануть у незвичному вигляді.

  • Фіолетовий, блакитний і бежевий

Відтінки синього кольору в комбінації з фіолетовим вносять в інтер’єр гармонію та спокій. Проте це дует холодних для сприйняття барв. Завдяки їх поєднанню зі спокійним бежевим з’являється тепліше, дивовижно красиве, шляхетне і привітне тріо.

01

  • Відтінки зеленого й коричневого

Весняні відтінки зеленого та м’які коричневі тони нагадують барви, які зустрічаємо на лоні природи. Вони є бажаними і їх часто використовують у будинках, розташованих у великих містах, де сум за природою і її барвами проявляється в дизайні житлових помешкань. Ці кольори завжди асоціюються з відпочинком і релаксацією, тому чудово підходять для спальні, вітальні та дитячої кімнати.

02

  • Сірий у різних відтінках

Відтінки сірого й надалі є дуже модними, в такому забарвленні неймовірно привабливо виглядають і сучасні, і традиційні, і навіть стилізовані інтер’єри. Сірий колір вносить лад до розмаїття видів і форм. Поєднання сірих відтінків і декоративних конструкцій додає дизайну глибини. Це комбінація, яка підходить для невеликих приміщень, проте найкраще презентує себе у великій кількості денного або штучного світла.

03

  • Бежеві з червоними акцентами

Затишні, спокійні бежеві відтінки збагачуються яскравим кольоровим акцентом. У поєднанні з червоним створюють (на додачу до виразного характеру) привітні й теплі інтер’єри. Ці кольори матимуть чудовий вигляд у слабко освітлених приміщеннях, із холодним північним світлом або малим вікном.

04

  • Гармонія сірого, зеленого та блакитного

Нейтральні кольори у відтінках спокійної зелені, блакиті і графіту – надзвичайно модне поєднання. Відмінно презентує себе в інтер’єрах невеликої площі, сучасних і сміливих. Ніжні й холодні кольори створюють відчуття глибини. Графітові й темно-сірі поверхні відновлюють рівновагу і стабільність. Це цікава й оригінальна колористична композиція, яка надихає.

05

  • Бірюзовий і відтінки білого

Вносять до інтер’єру світло і простір. Холодна, майже космічна атмосфера, яку створюють в інтер’єрі ці кольори, формує надзвичайно сучасну, послідовну, хоча й не зовсім зрозумілу для всіх композицію. Така універсальна комбінація кольорів, яка працюватиме практично в будь-якому інтер’єрі, потребує, однак, своїх «фанів», оскільки не звертається безпосередньо до первинних людських інстинктів або почуттів і є неначе вищим ступенем втаємничення. Це шляхетний і красивий дует.

 06

  • Пастельні варіації

Ніжні, освітлені або нейтральні тони створюють приглушені інтер'єри і відмінно підходять для відпочинку. Вносять до помешкання порядок, тишу і лагідність.

Pastelowe kolory w pomieszczeniu

  • Коричневі й сірі тони

Ця пропозиція – для великих і гарно освітлених приміщень. Приглушені відтінки сірого та коричневого вносять до інтер'єру лад і гармонію. Мерехтливі металічні аксесуари і декор – це акценти, які додають простору дрібку руху і магічної енергії. Кольори ідеально підходять для вітальні й помешкань, у яких відпочиваємо.

brazy_i_szrosci

  • Бетон і верес

Це контрастний дует кольорів і текстур. Яскравий і романтичний відтінок вересу в ніжному, ідеально гладенькому відтворенні та холодний, суворий, сірий бетон – як вода і вогонь, як дві протилежності, що існують пліч-о-пліч, позначаючи свою роль і місце. Така енергетична пропозиція потребує простору та світла. Чудово зарекомендує себе у вітальнях, об’єднаних із кухнею, відкритих і сповнених життя.

09

  • Сірий, графітовий і соковита зелень

Керамічна плитка більше не є обов’язковим елементом ванної кімнати. Сучасні фарби у безлічі відтінків прекрасно суміщають функції захисту та декорування стін. Сучасна ванна кімната поєднує відтінки сірого та яскравої, освіжаючої зелені. Це ідея для естетичного, модного і практичного інтер’єру.

10

 

 

 

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.