2 надзвичайні дизайни! Сірий колір панує в кухні

Сірий колір викликає надзвичайно різні почуття. Зазвичай його вважали нічим не примітним, повсякденним і нудним, та нині цей колір повертається в абсолютно новому вигляді та новому значенні.
Основний сірий є сумішшю чорного і білого в різних пропорціях. Це колір компромісу й рівноваги, колір туману, тиші і сутінок, загадковий, ніжний, дивовижний. Сірий пасує практично до всіх кольорів і відтінків. Він завжди відходить на другий план, поступається місцем. Ці особливості сірого, вміло використані в інтер’єрі, допомагають досягти бажаних результатів, іноді вкрай різних. Сірий – надзвичайно розмаїтий колір, який виступає в багатьох відтінках і тому є універсальним.

576406

Актуальні тренди часто звертаються до сірого кольору. Його зустрічаємо не тільки в новочасних лофтових чи мінімалістських інтер'єрах. Сірий також чудово виглядає у традиційних, стилізованих помешканнях, вносячи в них елемент несподіванки, ковток свіжого повітря й новий дух. Саме сірий додає цим композиціям легкості, сучасності, звільняє їх від тягаря пересиченості або надмірності декору. У цьому відтінку навіть найбільш оздобний інтер'єр стає скромнішим, делікатнішим і завдяки цьому більш елегантним і актуальним. У час повсюдної моди на мінімалізм, в епоху проголошення гасла «Менше означає краще», сірий колір є оптимальним рішенням, містком між колишніми стилями декорування й актуальними трендами.

64365475

Сірий колір, незважаючи на відсутність ознак «апетитності», з великим успіхом використовують також у кухнях. Із сірих відтінків постають кухні новочасні, аскетичні, лабораторні, суворі, лофтові, холодні... Колір у цих інтер'єрах зарезервовано винятково за стравами, фруктами, овочами, соками... Ефект контрасту та особливість сірого, яка відсуває його на другий план, сприяють тому, що в такій кухні страви смакують як ніде інде, а їхній зовнішній вигляд (адже, врешті-решт, «спершу їмо очима») захоплює, принаджує, спокушає. Справді, сірий виділяє, підживлює, підкреслює інші кольори.

farby_do_kuchni


Дизайн № 1 – помешкання у стилі «лофт»
Відтінки сірого підкреслюють індустріальний стиль інтер'єру. Кухня тут є тільки невеличким включенням, однак колористика всього приміщення створює гармонійне ціле і базується на сірих і білих відтінках із бірюзовим акцентом. Характер інтер'єру створюють відповідно підібрані меблі й освітлення, а також використаний настінний декор. Декоративна структура – Бетон Magnat Style – виконана тут методом «обшивки дошками», позначає індустріальну суворість дизайну та додає смаку.

aranacja_z__wykorzystaniem_betonu_architektonicznego

Дизайн № 2 – природний і сучасний
Сірий колір не завжди має означати ідеально гладку поверхню. Для тих, хто продовжує вперто стверджувати, що сірий – нудний, було створено Вапняний штучний мармур Magnat Style, який формує на стіні структуру, неймовірно схожу на полірований камінь. Це надає інтер'єру природного, шляхетного і дуже сучасного вигляду. Сірий відтінок маси (Гематит) контрастує з бездоганно білими лакованими фасадами кухонних меблів. Композицію доповнюють цікаві меблі з екзотичних порід деревини. Інтер'єр творять нестандартні матеріали з цікавими контрастними структурами, які чудово комбінуються і взаємодоповнюються.

szaroci_w_kuchni

Сірий колір, сьогодні відкритий заново, вибудовує в кухонних інтер’єрах особливу атмосферу. Він надає незвичайного, водночас прохолодного і затишного характеру, збалансовує контрасти, об’єднує стилі. Це неймовірно цікавий, унікальний колір у дизайні інтер'єру.

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.