5 найкращих видів стінного декору в сучасних інтер'єрах

Бажання прикрашати стіни в житлових помешканнях існує, ймовірно, так само довго, як і сама людина. Ще в печерах, де мешкали наші предки, знаходять малюнки, що зображають сцени з життя прадавніх людей. Це свідчить про велику потребу творчості й оздоблення навколишнього оточення, закріплену в людській природі.
Сучасні декоративні техніки дозволяють нам, залежно від власних уподобань і стилю приміщення, підібрати такі способи декорування стін, які стануть невід'ємною частиною дизайну інтер'єру, водночас надавши йому індивідуального характеру.

1) Декоративні системи

Це структурні маси, які, нанесені на стіну, імітують натуральний камінь або бетон. Надзвичайно приваблива форма декору, коли власноручно і без втрати простору (який займає справжній природний камінь чи бетонна заливка) можемо отримати декоративний ефект, узгоджений за характером і кольором із дизайном інтер'єру. Така структура, інстальована на стіні або її фрагменті, є нестандартною оздобою, а нерідко і провідною темою оформлення простору.

efekt_betonu_w_sypialni


2) Великоформатні зображення
Сучасні поліграфічні технології дозволяють великоформатний друк відмінної якості. Ці можливості доволі часто використовують у дизайні інтер'єрів. Улюблене фото, збільшене до розміру XXL, стає цікавим стінним декором. Колишні фотошпалери повертаються сьогодні у фавор в оновленому вигляді, відрізняючись, однак, тематикою образів і якістю виконання.

biały_kolor_we_wnetrzu

3) Наклейки
Надзвичайно простим і часто використовуваним способом швидкої зміни помешкання є застосування настінних наклейок. На ринку можна придбати найрізноманітніші види наліпок, що дозволяє підібрати їх розмір і характер, а також кольорову гаму відповідно до інтер'єру.

zielony_w_salonie

4) Об'ємні панелі
Це готові для монтування на стіні елементи, виготовлені з пластику, гіпсу або композиту. Створюють на поверхні стіни вибраний тривимірний малюнок. Панелям можна надати довільного кольору, фарбуючи їх звичайною фарбою для стін. Такий декор, іще досить рідко використовуваний, привертає увагу і, без сумніву, оригінально оздоблює інтер'єр.

shutterstock_144807034shutterstock_121367899


5) Малярні шаблони
Надзвичайно привабливим, легким у виконанні та універсальним способом змінити стіни є декоративний живопис із використанням малярних шаблонів. Обраний малюнок можна власноручно нанести у будь-якому місці й довільному кольорі. Ритм візерунка, кількість і його розташування залежать лише від нашого задуму, а спосіб виконання не потребує жодних спеціальних навичок чи особливої підготовки приміщення. Завдяки таким своїм властивостям, а також великому вибору візерунків малярні шаблони стали інструментом, який часто застосовують для декорування поверхні стін.

brazy_w_salonie

Стіна не мусить залишатися одноманітною. Її гладенька поверхня нерідко стає полем діяльності, місцем реалізації наших творчих інстинктів, потреб і дивовижних витворів.

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.