5 сучасних і оригінальних ідей для оформлення вітальні

Уміло впорядкована вітальня – це не лише серце дому, місце, де із задоволенням відпочиваємо і зустрічаємося з іншими людьми, а й візитна картка мешканців. Її стиль, колористика та характер розповідають про нас, наші вподобання, смаки й орієнтири в актуальних сучасних трендах. Тому варто, щоб вона презентувала себе сучасно, красиво й оригінально. Ось кілька прикладів інтер'єрів, які поєднують цікавий дизайн із вишуканою колористикою.

salon

1) Багато функцій у малому просторі
Розлогий диван увечері перетворюється на зручне ліжко,а широке підвіконня за потреби може стати світлим і просторим письмовим столом. Така вітальня одночасно виконує функції спальні, кімнати для відпочинку й домашнього офісу. Проте її невелика площа не означає відмову від елегантності. Відповідно підібрана колористика й елементи умеблювання надають цьому інтер'єру елегантного та просторого вигляду.

brzowy_salon

2) Сила кольору
Навіть старі меблі (диван і крісло 60-х років) можуть виглядати сучасно й дещо екстравагантно. Завдяки сміливій «поп-артівській» колористиці ця вітальня стала цікавим поєднанням сучасності й історії. Форма старих меблів у насичених кольорах дивує, надихає, розважає.

czerwony_salon

3) Врівноважена комбінація
Темна вітальня в старому будинку має чудовий вигляд завдяки сучасним формам меблів, освітленню та узгодженій, послідовній, шляхетній колористиці стін. Білий, сірий і рубіново-червоний – це кольори, які повторюються в умеблюванні й декорі. Завдяки цьому інтер’єр виглядає цілісним і красивим.

czerwona_ciana_w_salonie

4) Природні інспірації
Перевірений метод створення інтер’єру, в якому гарно відпочивати, – це наближення його до кольорів і структур, поширених у природі. Декоративна структура на стінах нагадує травертин, пухнастий килим припрошує зняти капці, а квіти у плетеному кошику та класична форма дивану створюють атмосферу сільського життя. Муслінові штори, надзвичайно ніжна кольорова гама, а також білі сучасні меблі сприяють тому, що, попри рустикальні акценти, інтер'єр виглядає сучасним і легким.

trawertyn_w_jasnym_salonie

5) Відтінки білого, чорного й сірого
Білий інтер’єр затримує світло та підсилює враження простору. На тлі білих стін сучасні форми сірих меблів, незважаючи на приглушену колористику, створюють якісний контраст. У цьому інтер’єрі, де колір було жорстоко знищено формою, структура та малюнок мають першочергове значення.
 

ciemne_meble_w_jasnym_salonie

Гарна ідея для вітальні іноді криється в дивовижно скомпонованій колористиці, цікавому підборі матеріалів і поєднанню фактур чи у формі й типі умеблювання. Вибір, безперечно, залежить від нашої особистості, смаку та чутливості.

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.