Декоративні штукатурки – засіб від нудьги в інтер'єрі

Бажаючи підкреслити стиль інтер’єру чи кардинально змінити його характер, іноді шукаємо такі можливості, які допоможуть нам зробити це в цікавий і нестандартний спосіб. Рішенням можуть бути декоративні штукатурки. Ці маси після нанесення на стіну нагадують натуральний камінь, шкіру, папір, стару штукатурку чи бетон. Зазначені структури можуть бути повністю абстрактними, глянцевими або зморшкуватими, створюючи в інтер’єрі цікаву, незвичну композицію. Залежно від наших уподобань, стилю інтер'єру, а також задуму, можемо використовувати ці вироби для створення унікального простору.

stiuk_perowy_w_kuchni


Коли застосовувати декоративні штукатурки?


1. У мінімалістських інтер’єрах, де форма і колористика помешкання не «конкуруватиме» зі структурою стін. Надмірна кількість оздоб, ліпнини, деталей і дрібничок може обтяжувати інтер’єр. Обов’язковими є певна поміркованість і баланс. Структурні штукатурки з огляду на їхній декоративний характер підходять для мінімалістських інтер’єрів, ощадливих у вираженні та приглушених у кольорі.

stiuk_wapienny_w_kuchni

2. Бажаючи підкреслити, виділити певне місце в просторі. Декоративні штукатурки чудово підкреслять ті місця, які мають вирізнятися в інтер’єрі. Це може бути узголів’я ліжка у спальні, стіна з каміном у вітальні чи тло для витвору мистецтва в їдальні. Такий декор притягує погляд, привертає увагу та стає домінантою в інтер’єрі.

efekt_deoracyjny_samum_w_sypialni

3. Для підкреслення стилю інтер’єру. Деякі декоративні стилі, навіть у своїх сучасних версіях, можна підкреслювати декоративними настінними структурами. Стилізовані інтер’єри, провансальські, рустикальні, а також фабричні лофти відмінно виглядають у композиціях із використанням декоративних штукатурок.

efekt_dekoracyjny_grassi_magnat_style
4. Для захисту стін. Деякі декоративні штукатурки стійкі до води і забруднень. Вони можуть бути чудовою альтернативою керамічній плитці, дорогим стінним панелям з каменю чи скла. Використовуємо їх у ванних кімнатах, кухнях, а ще в котельнях, гаражах, комірчинах і винних погребах, створюючи атмосферні й цікаві інтер’єри.

style_2

5. Бажаючи декорувати простір у незвичайний, оригінальний спосіб. Іноді кольору замало. Коли шукаємо унікальних рішень, а наші очікування виходять за спектр кольорів, доступний у каталогах, розглянемо можливість застосування декоративної штукатурки. Багатство фактур, кольорів, а також варіації, які постають із можливостей застосування цих виробів, задовольнять будь-який вимогливий смак.

efekt_dekoracyjny_velatura_magnat_style

6. Відтворюючи або декоруючи історичні інтер’єри, бажаючи повернути або надати їм старовинного вигляду. Декоративні штукатурки – це матеріали, до яких часто й охоче звертаються декоратори, реставратори, художники. Вони дають безліч оформлювальних можливостей. Легкість застосування, широкий вибір, а також доступність і потенціал цих виробів є їхніми безсумнівними перевагами.

efekt_dekoracyjny_perla_sabbia_magnat_style

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.