Декоративне фарбування – використай потенціал стін!

Художньо оздоблена стіна може докорінно змінити інтер'єр, стати ідеєю для унікальної композиції. Залежно від стилю приміщення, його характеру та власних смаків можемо вибрати спосіб, яким змінимо простір. А вибрати є з чого! Дизайнери інтер'єрів і творці простору пропонують низку надзвичайно цікавих способів досягти того, щоб стіни перестали бути нудними. Використовуючи наявні на ринку засоби, можна створити небуденну, сучасну й гарну поверхню, яка відповідатиме за характером стилю інтер’єру й виражатиме нашу індивідуальність та естетичні уподобання.

stiuk_wenecki_magnat_style_w_lazience

ДЕКОРАТИВНІ СИСТЕМИ

Одним із простих, але вражаюче ефектним способом отримати нестандартну стіну є декоративні структури. Вони доступні на ринку у вигляді готових мас, якими можемо самотужки оздобити стіни. Різноманітність кольорів і характер цих виробів створюють широкий спектр декораторських можливостей.

systemy_dekoracyjne_w_salonie

Декоративними масами можна покривати всю поверхню стін і стель, наносити їх у вигляді смуг, кіл, панелей або виділених фрагментів. Цікавого ефекту можна досягти, використовуючи їх у комбінації з шаблонами й отримуючи у такий спосіб тривимірні, випуклі узори. Ці прості у використанні вироби можуть надихати та заохочувати до експериментів.

salon_w_brazach

ШАБЛОНИ

Малярні шаблони – це відомий протягом багатьох років і оцінений спосіб змінити стіни. Колись для досягнення аналогічного ефекту використовували рельєфні валики з візерунками, застосування яких, однак, вимагало чималої практики, а кінцевий результат усе одно залишав бажати кращого. Сьогодні ж зі значно більшою точністю застосовуємо малярні шаблони. Багатство візерунків і можливостей застосування перетворює їх на мистецький інструмент.

МАЛЯРНА СТРІЧКА

Це широко відомий, непоказний малярний інструмент, за допомогою якого можемо створити в інтер'єрі безліч неповторних візерунків. Смужки, квадрати, багатокутники, навіть кола і фігури неправильної форми можна виклеїти й акуратно зафарбувати. Декорована в такий спосіб стіна – це підкреслення та надання помешканню індивідуального характеру. Достатньо мінімуму ручної праці і гарного задуму!

sypialnia_w_kolorze_niebieskim

Перевагою такої композиції є колористика, узгоджена з характером інтер'єру, та її гарантована унікальність. Ну, хіба що самі продамо комусь рецепт для реалізації такої ідеї.

kolory_magnat_ceramic_w_sypialni

ЛІПНИНА
Цікавою ідеєю для декорування плоскої стіни є застосування ліпнини з гіпсу чи пінопласту. Тепер не тільки стилізовані, історичні інтер'єри можуть насолоджуватися її чарівністю. Усе частіше ліпнину використовують в інтер'єрах як відступ від мінімалістської нудьги або поєднання за принципом контрасту з предметами у стилі «лофт» чи «ресайклінг», вибудовуючи в помешканні цікаву, нестандартну атмосферу.

system_dekoracyjny_perla_sabbia_w_sypialni

Оздобні карнизи, розетки, портали в поєднанні з цікавою колористикою стають оригінальним елементом, який робить інтер’єр незвичайним, унікальним і красивим.

magnat_ceramic_-_grafitowy_marmur_w_sypialni

Цікаво оздоблена стіна привертає увагу, надихає, додає інтер'єру стильності та художньої виразності Доступні в магазинах матеріали й інструменти, а також інструкції з використання і готові зразки представляють широкий асортимент пропозицій, завдяки яким можна реалізувати навіть найбільш вишукані декораторські ідеї.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.