Як пофарбувати стіни у вітальні з міні-кухнею?

 Ознайомтеся з нашими кольоровими інспіраціями!

Кухні вже доволі давно стали інтегральною частиною віталень. Об’єднання цих двох приміщень часто корисно впливає і на їх функціональність, і на їх естетику. Як же все-таки об'єднати колористично дві зони різного призначення? Встановити умовну межу, показуючи тим самим, де закінчується вітальня і починається кухня? Чи навпаки, розмити поділ і максимально інтегрувати простір?

efekt_betonu_w_salonie_w_aneksie_kuchennym

Підбір кольору для вітальні має враховувати всі чинники, які зазвичай беруть до уваги, проектуючи приміщення, а саме: розмір і світло, умеблювання, функції, стиль, задум і вподобання мешканців. Саме стиль вітальні диктує зовнішній вигляд і колористику міні-кухні, яка розміщена в ньому. Згідно з найновішими трендами, кухня має бути радше колористично та стилістично вплетеною у вітальню, ніж відрізнятися. Що менш помітною є кухонна зона, то краще.

jadalnia_w_kolorach_beowych
Під час спостереження за найновішими тенденціями іноді створюється враження, що маємо справу з певним «камуфляжем» кухонного простору. Кухонна техніка захована в шафах, витяжки нагадують лампи, а вітрини над стільницею мають форму картини або фотографії. Кухня «зникає» у просторі вітальні.

czerwony_kolor_w_lofcie

Умеблювання та колористика цих приміщень становить єдиний проект. Матеріали, узори й кольори повторюються послідовно у всьому інтер'єрі, а кухонна частина нічим не відступає від стандартів вітальні. Зовсім навпаки: тут може з’явитися телевізор, бібліотека або м'яке крісло, щоб іще тісніше поєднати приміщення та підвищити ранг кухні, яка перестала бути «технічною» частиною помешкання і стала синонімом розкоші, елегантності й гарного смаку.

kolory_do_salonu_z_kominkiem

Найновіші оздоблювальні матеріали, які легко утримувати в чистоті, можна сміливо використовувати й на кухнях. Раніше вони виглядали стерильними й лабораторними, сьогодні ж нагадують охайно умебльований номер. Цьому сприяють також високоякісні фарби, які витіснили керамічну плитку (ще недавно панівну на стінах) і докорінно змінили атмосферу кухонних інтер’єрів.

kuchnia_w_beach

У невеликих приміщеннях переважають світлі й однотонні кольори. Забарвлення стін, меблів і устаткування – це часто комбінація, в якій вишукано зіставлені нейтральні кольори, злегка відмінні за якістю та відтінком. Ці незначні відмінності справляють враження гри світла в приміщенні. Лише аксесуари можуть становити колористичний акцент, проте виступають у майже мізерній кількості й рівномірно по всьому простору – і на кухні, і у вітальні

kolory_farb_do_loftu

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.