Як вибрати колір стін для передпокою?

Передпокій – це візитна картка дому. Відчинивши двері квартири, показуємо частину нашого світу, яка має справити позитивне враження на всіх, хто загляне всередину.

Яким має бути передпокій?

- оптимістичним, аби будь-які розмови, контакти і зустрічі відбувалися в хорошій, сприятливій атмосфері;
- впорядкованим, щоб кількість речей (особливо восени і взимку) не перевантажувала його і не відволікала увагу;
- естетичним, аби свідчив про наш смак і культуру;
- функціональним, щоб у ньому було комфортно перебувати, а спілкування проходило легко і без проблем;

shutterstock_54723340

Колористика передпокою найчастіше є елементом дизайну всього помешкання. Правильна комбінація кольорів залежить від розміру приміщення, освітлення, використаних матеріалів, а також задуму і смаків господарів. Важливо, однак, щоб усі ці елементи становили єдине ціле, створюючи послідовний та естетичний інтер’єр.

РОЗМІР

Передпокій – це часто невелике, прохідне приміщення з великою кількістю дверей, вішалок і шаф, і його роль передовсім функціональна. Для такого інтер’єру краще вибрати світлі, прохолодні кольори, додаючи «повітря» і простору. Якість фарби має бути високою, оскільки через невеликий розмір приміщення і світлі кольори стіни зазнаватимуть забруднення. Тож варто вибрати таку фарбу, яка не притягує бруду і дозволяє легко позбутися його.

kolor_brzoskwiniowy_w_przedpokoju

Тренд відкритого простору та прагнення до максимальної відкритості інтер'єрів сприяють тому, що передпокій усе частіше стає лише умовною частиною загального простору. У такому разі його кольорову гаму слід уніфікувати або узгодити із загальним дизайном. Найчастіше це й надалі ясні кольори, які візуально збільшують простір і освітлюють його.

СВІТЛО
Умови освітлення у передпокої є дуже важливим чинником під час вибору кольору для інтер'єру. Що темніше в приміщенні, то світлішим має бути колір стін. Проте це не означає, що в темному передпокої не можна використати насичені барви. Штучне освітлення ефективно освітить його і замінить денне світло.

kolory_cian_do_przedpokoju

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
Колір стін має гармонувати з іншими елементами інтер’єру. Іноді відтінок деревини, меблів чи керамічної плитки може обмежити вибір кольору стіни з палітри барв. Кольори підбираємо за принципом контрасту або гармонії, залежно від того, який кінцевий ефект хочемо отримати. Також можемо використати нейтральні відтінки, безпечні для будь-якого інтер’єру.

fioletowy_w_przedpokoju

 

ЗАДУМ І СМАКИ
Найважливішими елементами, які впливають на остаточний вигляд інтер'єру, є задум його дизайну та смаки господарів. Панівна мода, сучасні тренди чи стандарти – це додаткові фактори, які варто враховувати під час облаштування передпокою. Проте головне – щоб мешканці дому тут добре почувалися, а сам передпокій був для них місцем ідентифікації, гордістю і своєрідною візитною карткою.

kolory_do_przedpokoju_2

 

 

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.