Який колір вітальні підібрати до світлих меблів?

Характер, стиль та атмосфера інтер'єру залежать від усіх його компонентів. Кінцевий результат створює передусім цікаве поєднання барв і структур. Використані матеріали, їхня фактура і, насамперед, відповідно скомпонована колористика інтер'єру впливають на наші почуття, створюють враження.

 efekt_betonu_w_salonie

Світлі меблі вносять в інтер’єр багато світла, дають більше дизайнерської свободи і є надзвичайно модними. На тлі інтенсивних, насичених кольорів вони будуть чудово помітними, тож варто в такий спосіб виділити речі, які мають цікаву форму і є безсумнівною окрасою помешкання. Однак темні кольори виглядають краще у просторих або в гарно освітлених інтер’єрах із великою кількістю світлих аксесуарів. Білі штори, тло графічних елементів або власне великогабаритні меблі за наявності темних стін створюватимуть яскраві «плями» в інтер'єрі. Вони врівноважать інтенсивні кольори та зроблять інтер'єр різноманітнішим і цікавішим.

salon_w_lofcie

Для невеликих віталень краще вибирати світлі фарби. У цьому випадку меблі та їхні форми немовби «розчиняються» в просторі, межі якого залишаються стертими. Світло почне відігравати провідну роль, і весь інтер'єр видаватиметься візуально більшим і просторішим. Такі кольори варто розглянути також у великій кімнаті, де бракує денного світла, або коли хочемо приховати форму непоказних чи немодних меблів.

niebieski_salon_w_lofcie

Цікавою колористичною пропозицією для помешкань, обставлених світлими меблями, є комбінації кольорів. До білих меблів добираємо нейтральні відтінки (з палітри бежевих, сірих або білих) і колористичний «сильний акцент», який домінуватиме в інтер’єрі. Щоб підкреслити значення та силу цього кольору, можна доповнити його аксесуарами в тому самому тоні. Тоді інтер’єр здаватиметься цілісним, а дизайн – завершеним.

efekt_betonu

Стилізованим меблям та інтер'єрам можна надати нового вигляду, освіживши дизайн за допомогою сучасних декоративних структур. Поєднуючи світлі стильні меблі з Бетоном або Веллюто, творимо захопливу еклектичну композицію. До контрасту якості кольорів і структур додається ще один – контраст стилю. Це смілива, неймовірно вишукана й незвичайна пропозиція.

perla_sabbia_w_sypialni

Забарвлюючи декоративну штукатурку в експресивний, рішучий колір, можемо створити стильні інтер'єри, сповнені елегантності та мерехтливого світла. Білі меблі й аксесуари сприятимуть тому, що така композиція не виявиться перевантаженою, а дух сучасності буде виразно помітним.


Світлі меблі завдяки своєму нейтральному характеру дозволяють цікаво експериментувати з кольором і розташуванням, виводити на перший план інші елементи інтер'єру. Їх делікатний характер не мусить прирікати вітальні на нудьгу, навпаки – він може сформувати простір для кольорів і структур, які створять у помешканні цікаву композицію.

 

 

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.