Кольори фарб для кухні. Ознайомтеся з трендами на 2014 рік

У нинішньому сезоні кухні дивуватимуть незвичайною для цих інтер'єрів колористикою. Тренди 2014 року далекі від популярного розуміння затишку й тепла. Тут з’являються фіолетові, блакитні і м'ятні відтінки.

Ми звикли до «апетитних» відтінків на кухні. Проте нині на наших очах народжується нова концепція простору для приготування їжі. Це пов'язано зі зміною способу життя, підвищенням рівня кулінарної обізнаності й адаптацією приміщення до дещо інакшого функціонування. Сучасна кухня простора, світла й «у формі». Ми харчуємося менше, але здоровіше, і на нашому столі частіше з'являються легкі страви з великою кількістю овочів і фруктів. Відмовляємося від жирного грилювання і смаження чи так званої традиційної кухні. До такого «легкого» стилю життя заохочує сам вигляд кухні.

Відтінки води: блакить і бірюза

Вносять до інтер'єру відчуття простору і чистоти. Така кухня запрошує не на довгу застільну бесіду, а радше на вишукану дегустацію. Нас захоплює не кількість, а якість приготованих страв. Дизайн кухні перетворюється на сценографію для щоденних витончених кулінарних вистав. Оригінальність і святковість страв тепер є невід'ємним елементом нашого життя.

01

Відтінки води візуально збільшують простір. У разі комбінування їх із білим кольором, нержавіючою сталлю та склом кухня стає ще більш сучасною і лабораторною. Проте ці відтінки лише на перший погляд остуджують наш апетит. На тлі пастельної блакиті соковиті кольори фруктів, овочів і готових страв виглядають іще виразніше й заохочують до дегустації.

02

Відтінки свіжості: м'ята і лайм
Соковита стимуляція цих барв діє краще, ніж міцна кава. Такий активний засіб від утоми обираємо нині, 2014 року. Ясні кольори, активізуючи й посилюючи апетит, діють як аперитив.

03

У кухонних інтер’єрах виглядають дуже оптимістично. Часто трапляються в контрастних комбінаціях із чорними чи графітовими стінами, бетоном або темною екзотичною деревиною.

04

Відтінки орхідеї: фіолетовий і рожевий
Донедавна ці кольори трактували як такі, що пригнічують апетит, їх не рекомендували для інтер’єру кухні чи їдальні. Новочасні тренди не бояться колористичної суперечливості вигляду цих приміщень. Фіолетові барви вносять до кухні нотку магії, таємничості та креативності, мобілізують на творче мислення й нетрадиційні кулінарні прийоми.

05

Ці відтінки з'являються і в традиційних, і в сучасних інтер’єрах. У поєднанні з деревиною, білим кольором, сталевими та кам'яними елементами вносять у кухню атмосферу легкої ностальгії і чуттєвості.

06

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.