Кольори фарб для спальні – найновіші тренди

Колір у спальні – вкрай індивідуальна справа. Піддаючись панівній моді, слідкуючи за трендами, варто, однак, не відмовлятися від своїх уподобань, щоб добре почуватися у власній спальні.

Саме колір значною мірою створює атмосферу в інтер'єрах. Те, чи почуваємося ми спокійно, чи помешкання здається нам затишним, має величезне значення не тільки для наших емоцій, а й для фактичного фізичного відпочинку.

01

Як же зробити, щоб наша спальня не була постійно однаковою, і як використати сучасні тренди?
Щороку трендсетери і знавці стилю публікують найновіші визначення того, що буде модним і актуальним у певному сезоні. Фактично, пропоновані узори та кольори визначають напрямок наших зусиль у дизайні інтер'єру. Проте це не означає, що ми маємо бездумно копіювати пропоновані зразки, тим паче, що іноді вони далекі від реальності. Однак важливо, щоб вони стали для нас відправною точкою, джерелом натхнення. Тільки поєднання того, що модно, що пропонують стилісти, з тим, що подобається нам, що є нашим особистим началом, створить у підсумку цікавий, індивідуальний і небуденний інтер'єр.

ФІОЛЕТОВІ

Це надзвичайно модні й бажані в нинішньому сезоні кольори. Прекрасно проявляються у спальні, бо ж це кольори творення, загадковості й розкоші. Надають інтер’єру чуттєвого, магічного характеру.

02

Фіолетовий має дуже багато відтінків. Залежно від того, чи використовуємо ми світлі, пастельні бузкові тони, чи, можливо, темніші сливові, аж до баклажанових, отримаємо абсолютно різні ефекти, й інакші кольори пасуватимуть до них як доповнення.
Фіолетовий підходить до всіх інтер'єрних стилів. Красиво презентує себе в сучасних мінімалістських інтер’єрах і в лофтах. Тут найкраще поєднується з бежевим, сірим, а також – у надзвичайно вишуканій комбінації – з червоним. У таких інтер’єрах цей колір може виступати у своєму інтенсивному, насиченому варіанті. Проте його відтінок має бути теплим і м'яким.

03

Романтичні та провансальські інтер'єри поєднують фіолетовий колір із рожевим, екрю, світло-зеленим, бірюзовим і відтінками білого. Тут трапляються відтінки значно ніжніші, освітлені, але й холодніші. Лавандові та фіалкові тони створюють м’яку, ніжну атмосферу, яка також чудово підходить для використання в дитячих спальнях.

04

У стилі гламур фіолетовий виступає в комбінації з рожевим і чорним. Тут використовують усі відтінки цього кольору в різній насиченості.

05

ПАСТЕЛЬНА БЛАКИТЬ
Підкреслює і підсилює те, що в інтер’єрах найбажаніше, – простір і світло. Цього сезону вносимо в спальню колір, широко визнаний як холодний, проте інші його особливості (розсіювання світла й оптичне збільшення простору) дозволяють нам звертатися до нього сміливіше, ніж будь-коли раніше. В інтер'єрах, натхненних англійським стилем «модерн кантрі», цей колір виступає поряд із білими, бежевими та ніжними пастельними відтінками. Завдяки такій комбінації блакитний здається теплішим, а інтер'єр набуває затишного характеру. У таких спальнях можуть з'являтися поодинокі темніші колористичні акценти – темно-сині, темно-коричневі або чорні.

06

У сучасних композиціях блакитний колір з'являється у схожому поєднанні. Ощадливий за формою мінімалістський стиль зігріває холодні блакитні інтер’єри відтінками натуральної деревини і тканин та великою кількістю світла.

07

СІРИЙ

Актуальний уже не один сезон, і, здається, не залежить від тенденцій моди. Виступає в інтер'єрах у будь-яких відтінках, стає об'єктом різноманітних композиційних і колористичних експериментів.
У спальні сірий колір найчастіше залишається «оправленим» у білі рами плінтусів, дверних коробок чи ліпнини. Особливо світлі відтінки сірого варто комбінувати з чистим білим кольором, щоб підкреслити факт його присутності. Теплі тони деревини, тканин, плетіння, паперу, пробки або металу додають сірій спальні теплоти й ніжної чарівності.

08

Сучасні інтер'єри сміливо вдаються до інтенсивних відтінків сірого. Темні графітові кольори можуть додати глибини і стають виразним тлом для якісно контрастних меблів та оздоблювальних елементів. Спальня, оформлена у відтінках сірого, здається оригінальною, витонченою та інтимною.

09

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.