Магія фіолетового – оригінальні кольори фарб для спальні

Обираючи колір стін у спальні, слід передовсім керуватися власним відчуттям. Розмір приміщення, його умеблювання і освітлення, звісно, мають важливе значення, але основний колір інтер'єру бажано вибирати, спираючись насамперед на свої вподобання й інтуїцію.

01

Спальня – це приватна зона, місце, де ми маємо почуватися комфортно, вільно, де нам хочеться відпочивати. Фіолетові стіни у спальні є цікавою пропозицією для всіх прихильників цієї барви. Цей колір, окрім спокою і умиротворення, вносить до інтер'єру теплу атмосферу (деякі відтінки),але передусім – дрібку магії та елегантності.

Із психологічної точки зору фіолетовий колір справляє благотворний вплив на наше самопочуття, оскільки заспокоює й відновлює нервову систему. Цей колір сприяє спогляданню та дослідженню потаємних куточків власної психіки, є ідеальним для медитації. Перебування у спальні, де домінує фіолетовий, знімає стрес, допомагає заснути, але насамперед позитивно впливає на наш настрій та емоції. Вводячи фіолетовий колір у спальню, забезпечуємо собі успішне завершення і гарний початок кожного дня.

03

Фіолетові спальні можуть мати багато варіацій, від дещо легковажних та сповнених інтриги до надзвичайно елегантних і навіть пасторально благородних. Насправді, багато залежить від обраних відтінків фіолетового кольору і застосування його в інтер'єрі. Як підібрати відтінок до стилю та умеблювання помешкання, щоб уся композиція мала сучасний і красивий вигляд? Ось декілька пропозицій і порад.

1) Фіолетовий, особливо його насичені відтінки, краще виглядає в гармонійних комбінаціях, аніж у контрастних. Спальня – це місце, де дуже різкі контрасти не рекомендовано з огляду на функції цього приміщення. Тому фіолетові відтінки ліпше подати в товаристві нейтральних, освітлених кольорів або таких, які гармоніюють, зі слабкою насиченістю.

04

2) Фіолетовий чудово виглядає в сучасних варіантах, у поєднанні з бетоном, білим кольором і мінімалістським характером дизайну. Сам фіолетовий несе настільки сильний декоративний заряд і багатство вражень, що решта інтер'єру має залишатися приглушеною та ніжною. Цей колір також може стати надзвичайно гарною ідеєю для зміни похмурого й непоказного приміщення. Завдяки пофарбованій одній чи кільком стінам у фіолетовий колір такий простір радикально зміниться.

05

3) Фіолетові відтінки, зокрема пурпур, асоціюються також із розкішшю та елегантністю. Комфортні інтер'єри, сповнені пишності і сміливості, теж насолоджуються магією фіолетового, використовуючи його у своєму дизайні. Цей колір чудово презентує себе в товаристві золота, срібла, а також кришталю і скла.

06

4) Фіолетовий колір – цікава пропозиція для створення оригінальної дитячої спальні. Він допоможе малюкові заспокоїтися перед сном після сповненого вражень дня, під час гри стимулюватиме процеси концентрації, а теплі відтінки фіолетового створять у кімнаті затишну й безпечну атмосферу.

07

Фіолетовий колір має незліченне багатство відтінків. Є чудовою ідеєю кольору спальні для всіх тих, хто любить цю барву і бажає скористатися її благотворним впливом і на психіку мешканців, і на естетику інтер'єру.

08

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.