Пастельні кольори стін – хіт 2014 року

У пастельних інтер’єрах присутня нотка ніжності, оптимізму та юності. Вони світлі, нагадують нам про сонце і тому пасують практично для будь-якого помешкання, особливо темного, тісного й похмурого.

pastelowe_kolory_cian
Пастельні кольори відіграють надзвичайно важливу роль у дизайні інтер'єру. Вони є невід'ємним елементом деяких стилів. Незважаючи на оманливо м'який характер, мають високу силу впливу, емоційний заряд і потенціал. За їхньою допомогою можна створювати інтер'єри і з романтичним, і з ностальгічним характером; милі дитячі кімнати і новочасні, сповнені світла простори.

bezowy__kolor_w_salonie
Тренди 2014 року спрямовують нашу увагу на ніжні, ясні, світлі кольори. У дизайнерських журналах і на сайтах панують просторі, залиті світлом інтер’єри. Проте це не завжди великі за площею приміщення Часто вони оптично збільшені завдяки застосуванню відповідних кольорів і дизайнерських прийомів. Пастелі ідеально вписуються в актуальні тренди – як холодні тони (блакитний, фіолетовий, зелений),так і теплі (жовтий, персиковий, рожевий).
pastelowy_kolor_farby_w_salonie
Пастельні барви чудово поєднуються між собою в інтер'єрах. Проте колористичні композиції, які складаються тільки з пастелей, добре виглядають лише в певних стилях або в інтер’єрах, що базуються на спеціально розробленій ідеї. Актуальні пастелі найчастіше поєднують із білим кольором. Білі меблі й аксесуари, відбиваючи світло, підсилюють ефект простору та підкреслюють колір.

pastelowy_rowy_w_sypialni

Пастельні кольори надзвичайно гарно виглядають в інтер’єрах у поєднанні з темно-коричневим, чорним і графітовими відтінками. У такому разі вони надають інтер’єру характеру, проте не виступають на перший план, створюють атмосферу, але не пригнічують, становлять чудове тло для темних меблів без ризику затемнення помешкання або перенасичення композиції. Залишаються незмінно м'якими і ніжними, хоча постійно присутні й помітні в інтер'єрі.

kolor_-_szmaragdowa_to_-_w_azience

Пастельні кольори, з огляду на їх психологічний вплив, особливо підходять для спалень (зокрема підліткових і дитячих). На світанку ці кольори відбивають денне світло й ніби стають яскравішими. Саме завдяки світлу починаємо день з оптимізмом і з подвоєною енергією. Увечері, у світлі ламп, пастелі «гаснуть», заспокоюючи і створюючи затишну атмосферу інтимності та безпеки. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає відповідні барви для створення комфортної спальні.

pastelowy_w_sypialni

Пастельні відтінки – це кольори з особливими властивостями. Вони оптично збільшують простір, освітлюють помешкання, не визначають характер інтер'єру, але лагідно вписуються в нього. Створюють оптимальний простір для діяльності і розвитку людини, надзвичайно сприятливо впливають на психіку. Пом’якшують манери, вселяють оптимізм і надію. Це кольори, які охоче вибираємо й у товаристві яких любимо перебувати. Актуальні тренди в дизайні інтер'єру щедро черпають із цих природних властивостей пастельних барв.

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.