Роль декоративних штукатурок в оформленні вітальні – поради експертів

Декоративні системи – це готові маси для декорування стін усередині будівель. Вони імітують структуру натурального каменю, цементу або бетону, також можуть надавати поверхні глянцю, набувати вибраних кольорів, а завдяки металічним часточкам відбивати світло та створювати ефект збільшення простору. Такі штукатурки є цікавою альтернативою фарбам, а в разі застосування в інтер'єрі можуть змінити його характер і тим самим відіграти особливу декоративну роль.pergameno_efekt_mietego__papieru

1. Виокремлення місця
За допомогою декоративних систем можна підкреслити у вітальні вибраний фрагмент простору, який виконує представницьку функцію. Характер декоративного покриття сприяє тому, що воно майже завжди стає надзвичайно важливим елементом, котрий привертає увагу. Велика поверхня декоративного покриття і відмінність колористики можуть додатково посилити його вплив. Застосування декоративних структур є надзвичайно простим і надійним способом виокремлення вибраного простору у вітальні. За їх допомогою можна виділити стіну з каміном, телевізором чи галереєю сімейних фотографій. Декоративні штукатурки можуть стати чудовим тлом для творів мистецтва, оригінальних світильників чи меблів або ж просто виділяти простір в одноманітному інтер'єрі.
beton_archtektoniczny_w_salonie


2. Підкреслення стилю
Серед великої кількості декоративних систем трапляються такі, що дивовижно нагадують, наприклад, натуральний камінь або ті, що імітують бетонну заливку. Тому, проектуючи вітальню, потрібно правильно підібрати декор до характеру інтер'єру, з погляду як його кольору, так і структури. Причому сучасні й мінімалістські інтер'єри характеризуються у цьому сенсі більшою свободою вибору, ніж класичні чи стилізовані.
Варто зазначити, що декоративні штукатурки можна використовувати там, де натуральний камінь або бетон не склали б іспиту. Так, наприклад, у приміщеннях із невеликою площею, де кожен сантиметр на вагу золота, застосування натурального каменю чи бетону було б неможливим з огляду на товщину та вагу матеріалу. Завдяки декоративним системам не потрібно повністю відмовлятися від такого проекту. Можна використати імітацію, яка є надзвичайно привабливою пропозицією також в економічному плані. Вона не тільки дешевша, а й у багатьох випадках дає можливість власноручно виконати її на стіні.

beton_w_salonie

3. Надання особливого характеру
Використання декоративних штукатурок у вітальні – це оригінальне рішення, що надає інтер'єру нетрадиційного вигляду. Кожна декоративна стіна, хоча й виконана відповідно до узору та докладної інструкції, по суті, має неповторний вигляд, оскільки є ручною роботою. Завдяки цьому така вітальня стає унікальним, надзвичайно цікавим та індивідуальним простором.

stiuk_wapienny_w_salonieАсортимент декоративних штукатурок не обмежується лише імітацією структур, знайомих із природи чи архітектури. Деякі декоративні маси не схожі на жоден відомий натуральний чи штучний матеріал. У інтер'єрах вони особливо вражають, нерідко викликаючи у глядача зачудування чи збентеження. До декоративних штукатурок варто звертатися, тим самим індивідуалізуючи простір і сприяючи тому, щоб реальність навколо нас ставала цікавішою, красивішою та різноманітнішою.samum_we_wntrzu

 

 

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.