Тренди-2014. Чотири ідеї для кольору у вітальні

У прийдешньому сезоні колористичні тренди вносять до інтер’єру багато цікавих колірних комбінацій. Ніжні пастелі та відтінки білого – ось кольори, до яких звертаємося найчастіше. З ними інтер’єр буде осяйним та оптимістичним. Основними декоративними мотивами в них стають світло і простір. Витонченість і тендітність цих інтер’єрів створюють враження, що вони існують на межі світів, реального та магічного. Про їхню реальність іноді свідчать лише поодинокі темні кольорові акценти, несподівано з’являючись у просторі. Чорні лампи, антрацитові горщики для квітів, графітові килимки – це окремі виразні форми аксесуарів, присутніх у сяючому просторі помешкання.

01_db_22

Фіолетовий і сірий – це кольори, які поєднують у собі барви з надзвичайно високою контрастністю. У сірому зливаються білий і чорний, кольори протилежних значень. Фіолетовий – це сполучення синього і червоного, кольорів різної температури, дуже холодного і дуже гарячого. Можливо, завдяки такому поєднанню крайнощів ці кольори приховують у собі неймовірну силу і стають в інтер’єрі унікальним дуетом. З ними в цьому сезоні до віталень входять водночас розкіш і простота, креативність і відпочинок, магія і щоденність.

02_db_22

Дуже модними є тональності та комбінації, які асоціюються з кольорами природи. Барви землі – зелені, сірі, сині й чорні – створюють дуже стильні та приємні для людини поєднання. У їхньому оточенні почуваємося найкраще. Цьому сприяє сама природа, частиною якої ми є. Позитивний вплив таких кольорів на нашу нервову систему дозволяє почуватися в таких інтер’єрах винятково комфортно. Цей тренд залишається незмінним упродовж тривалого часу, змінюються лише відтінки, які ми щороку вибираємо. Усе частіше з'являються сірі та графітові кольори, котрі поєднуємо з барвами в холодніших, ніжніших тонах.

03_db_22

Теплі кольори злегка посіріли і зблідли. Яскраві «поп-aртні», максимально насичені й соковиті барви позбулися свого ще донедавна крикливого характеру. Вітальня стає місцем справжнього відпочинку. Сильні кольорові акценти, застосовані в оформленні, перестають вражати, втрачають гостроту і починають взаємодіяти з інтер'єром, приваблюючи не силою, а ніжністю. Звертаємося до більш витончених кольорів, які краще витримують випробування часом і відтак будують атмосферу тепла, не втрачаючи свого актуального вигляду. Це надзвичайно цінна та важлива риса.

04_db_22

Обираючи кольори для вітальні, керуймося інтуїцією та спостереженнями за мінливим світом навколо нас і творімо красиві, сучасні вітальні, котрі гармонують із нашим внутрішнім відчуттям кольору.

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.