Тренди у фарбуванні стін у 2014 році

Щороку світові трендсетери визначають кольори, які частіше за інші використовуватимемо в наших інтер’єрах.
Цьогорічні колористичні пропозиції виражають прагнення і потаємні мрії, спільні для всього людства. Кожен колір має своє символічне і психологічне значення. Ми, інтуїтивно відчуваючи це, не без причини вибираємо такі, а не інші кольори. Приголомшені реальністю, раціоналізмом і буденними проблемами, шукаємо у повсякденності дрібку магії, легкості буття, свободи, фантазії і тиші. Кольори, визначені на 2014 рік, покликані внести в наше життя саме такі переживання й емоції.
У нинішньому році ролі першого плану гратимуть відтінки фуксії, пурпуру, ніжно-фіолетові та рожеві. Ці кольори позитивно налаштовуватимуть нас, стимулюватимуть наш творчий потенціал, активізуватимуть уяву.
В інтер'єрах вони виступатимуть у нових дивовижних композиціях. Гармонія скомбінованих один із одним різних відтінків ще сильніше впливатиме на нас. Фіолетовий – це магічний колір, який з давніх-давен асоціюється з комфортом і загадковістю. У нинішньому сезоні домінуватимуть теплі, експресивні й виразні відтінки. Холодні (наприклад, лавандові) тони можуть з’явитися лише у вигляді аксесуарів або невеликих колористичних плям.

01_db_05

Більшість із нас використає цей колір у своїй оселі, позначаючи його присутність в актуальних трендах через фарбування ним однієї зі стін або її фрагмента й підібрані в таких тонах аксесуари. Фіолетовий у своєму яскравому варіанті вдало комбінуватиметься з натуральними відтінками деревини, темно-коричневим і сірим кольорами.

02_db_05

Силу пурпуру в інтер’єрах ефективно пом’якшуватимуть темно-зелені й оливкові тони, а також прохолодніші відтінки жовтого.

03_db_05

Серед колористичних трендів 2014 року, які провідні світові бренди називають контрпропозицією для енергійного пурпуру, з'являється барва, яка, за прогнозами також надовго затримається в наших оселях. Це ніжна, промениста блакить, що виражає наше прагнення до свободи, духовного розвитку, звільнення від повсякденності. В інтер'єрах дає відчуття простору, легкості й радості. Поєднуватиметься з білими і пастельними кольорами, творячи надзвичайно ясні й оптимістичні інтер'єри.

04_db_05

05_db_05

Поширеними в інтер'єрах будуть нейтральні барви: білі, бежеві, коричневі та розмаїття відтінків сірого аж до чорного, котрі виступатимуть у своїх ніжних тонах. Це вираження наших прагнень до відпочинку, спокою духу та внутрішньої тиші.

06_db_05

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.