Венеціанська глинка чи Пергамено? Застосування декоративних штукатурок

Настінні декоративні структури дозволяють надати інтер’єру індивідуального, унікального характеру. Декорування ними приміщень на всій площині стін або акцентування структури окремих її фрагментів порушує умовності і робить інтер'єр особливим. Це сучасний, простий у застосуванні й оригінальний спосіб зміни простору. Звертаючись до декоративних систем, варто обдумати спосіб їх застосування в інтер’єрі, придивитися до їхньої риторики та враження, яке вони справляють, щоб отримані за їхньою допомогою ефекти відповідали задуманим.

Венеціанська глинка і Пергамено – це декоративні структури, близькі за виглядом до натуральних матеріалів, проте абсолютно різні за сприйняттям. Венеціанська глинка нагадує холодну за своєю природою, стару штукатурку та вносить до інтер'єру цю відчутну сувору ноту. Пергамено представляє структуру зім'ятого паперу та створює в помешканні теплий, м'який клімат.

01_db_16

Венеціанська глинка своїми білими часточками нагадує стару штукатурку. Чудово підходить для інтер'єрів у рустикальному, колоніальному та середземноморському стилі, де, натякаючи на плин часу, додає помешканню оригінальних рис. У цьому випадку важливим є відповідне забарвлення структури, яке не тільки узгоджується з декором приміщення, а й підкреслює його стиль.

До Венеціанської глинки варто також звернутися в разі облаштування інтер'єру у стилі «лофт». Колись стіни старих заводів покривали мінеральними штукатурками, які візуально нагадують Венеціанську глинку. Творячи інтер'єр індустріального характеру, можна вибирати холодні кольори (Аметист, Гематит).

02_db_16

Венеціанська глинка знаходить застосування й у сучасних інтер’єрах. У вигляді цікавої, нестандартної площини може стати декоративним елементом організації простору.

03_db_16

Пергамено – це декоративна структура, яка зазвичай асоціюється з плином часу. Своїм характером нагадує зім'ятий папір, утворюючи на поверхні стін характерні тіні та прожилки.

04_db_16

Це натуральне й тепле декоративне покриття. Воно відмінно приховує будь-які дефекти стін, вносить в інтер’єр привітну сільську атмосферу. Також благотворно впливає на акустику приміщення, приглушує її.

Завдяки цим властивостям Пергамено часто використовують у спальнях, вітальнях і тих кімнатах, де ми охоче відпочиваємо.

Цікавим декоративним прийомом є нанесення на Пергамено металічної фарби Металліко MAGNAT Style. У підсумку натуральна за своєю природою структура набуває абсолютно інакшого, надзвичайно сучасного вигляду. Такий характер декоративного покриття дозволяє використовувати його не тільки в традиційних композиціях, а й у новочасних сміливих інтер'єрах.

05_db_16

Венеціанська глинка та Пергамено творять абсолютно різний, хоча й надзвичайно природний декор. Яку структуру вибрати, нехай вирішують функції і стиль приміщення, а також характер структури, щоб створена композиція органічно вписувалася у специфіку й атмосферу інтер’єру.

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.