БЕТОН MAGNAT Style ДРІБНОЗЕРНИСТА МІНЕРАЛЬНА ШТУКАТУРКА

БЕТОН MAGNAT Style ДРІБНОЗЕРНИСТА МІНЕРАЛЬНА ШТУКАТУРКА
Цей виріб є складовою частиною системи
 • Опис виробу
 • Спосіб нанесення
 • Файли для скачування

Опис виробу

Бетон MAGNAT Style – це дрібнозерниста тонована мінеральна штукатурка, виготовлена на основі вапняної зв’язувальної речовини, представлена в сипкій формі. Відповідне нанесення дозволяє отримати бездоганну імітацію натурального «сирого» бетону з його характерним забарвленням, а також ефект обшивки дошками, сталевої форми, гладкості чи відливки з характерним малюнком і заглибинами. Бетон – це модний художній ефект, який є частиною вишуканого декору сучасних інтер’єрів, досконало гармоніює з металом, склом і необробленою деревиною. Рекомендована для декорування житлових помешкань і приміщень громадського користування.

Стійкість до забруднень
низька
висока
Нанесення
легка
складна
Час виконання
короткий
довгий
Інтенсивність експлуатації поверхні
низька
висока
  • Розхід:до 1м2/кг у разі нанесення одного шару
  • Доступна упаковка:3 кг, 10 кг
  • Ступінь матовості:
   глибоко матова

  Спосіб нанесення

  Підготовка основи
  Основа має бути підготовлена згідно з правилами будівельного мистецтва та інформацією, що міститься в карті характеристики виробу.

  Підготовка виробу
  Суху штукатурку заливаємо водою у кількості 0,45 л на 1 кг маси. Мішаємо механічно до отримання маси однорідної консистенція – вона має прилипати до основи й інструментів. Приготовану в такий спосіб штукатурку залишити приблизно на годину в закритій упаковці, після чого знову перемішати. Масу приготувати в кількості, необхідній для виконання декору повністю – у разі залишення надлишків приготовану масу можна зберігати максимум два місяці. Якщо необхідно приготувати додаткову кількість маси, бажано зробити це в окремій упаковці відповідно до викладеної вище інструкції, після чого змішати з попередньо приготованою масою.

  НАНЕСЕННЯ

  ЕТАП 1
  Призначену для декорування поверхню фарбуємо один раз ґрунт-фарбою MAGNAT Style. До відповідних робіт приступаємо після висихання ґрунтувального шару.

  ЕТАП 2
  За допомогою венеціанської терки гладенько і рівномірно наносимо шар штукатурки Бетон MAGNAT Style. Після нанесення приблизно 1 м2 на ще мокрій поверхні створюємо теркою узор, місцями видряпуючи або розгладжуючи нанесену масу Виконуючи ці фрагменти декоративного покриття, слід пам’ятати, що їх поєднання має відбуватися «по мокрому». Після нанесення приблизно 4 м2 штукатурки (або приблизно через 20-30 хвилин) усю поверхню обережно розгладжуємо і залишаємо до висихання. Час висихання шару – 12 годин.

   

  beton_1

  beton_2

  ЕТАП 3
  Після повного висихання задля додаткового захисту покриття всю поверхню покриваємо за допомогою пензля або валика безбарвним рустикальним лаком MAGNAT Style. Лак забезпечує отриманому покриттю стійкість до стирання і миття водою з додаванням засобів для миття.

  beton_3

  Допоміжні вироби:
  Інструменти: венеціанська терка MAGNAT, пензель MAGNAT, валик MAGNAT

  Примітки
  Правильна підготовка основи, використання рекомендованих інструментів і методів нанесення сприяє отриманню належного, задекларованого розходу виробу. Виріб слід зберігати у щільно закритій упаковці за температури від +5 °C до +25 °C. Покриття сухе на дотик через 6-8 годин. Час висихання покриття – 12 годин. Повної стійкості покриття набуває через 28 днів. Виріб не вимагає від виконавця конкретних навиків із нанесення матеріалів такого типу.

  Файли для скачування

  Доступні кольори (4)

  Вибрати колір з доступної палітри
  • Beton Hematyt efekt gładki BT 10 kg + PB P16 100 ml
  • Beton Hematyt efekt gładki BT 10 kg + PB P16 300 ml
  • Beton Oryginał niebarwiony efekt gładki
  • Beton Oryginał niebarwiony efekt tzw. „deskowania”

  Підписатися на розсилку новин

  Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

  Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.