MAGNAT ULTRA MATT ЛАТЕКСНА ФАРБА ДЛЯ СТЕЛЬ

MAGNAT ULTRA MATT ЛАТЕКСНА ФАРБА ДЛЯ СТЕЛЬ
 • Опис виробу
 • Спосіб нанесення
 • Файли для скачування

Опис виробу

Латексна, антиблікова, глибоко матова фарба, призначена для фарбування стель. Виготовлена на основі інноваційної технології NON-REFLEX, яка базується на комбінації спеціально підібраних видів наповнювачів і сполук титану, що забезпечують абсолютну матовість. Завдяки цій формулі фарба MAGNAT ULTRA MATT (1) створює антиблікове, глибоко матове покриття, яке зменшує виникнення смуг, нівелює дрібні дефекти покриття і забезпечує однорідний вигляд поверхні незалежно від кута падіння світла. Дозволяє отримати ідеальний результат у вигляді однорідної стелі без смуг, відблисків і дефектів. 1-й клас стійкості до вологого протирання за стандартом PN-EN 13300.

 • Стійка до стирання і багатократного миття
 • Бездоганний результат - однорідна стеля без смуг
 • Не розбризкується під час фарбування
 • Розхід:до 14 м²/л при одношаровому нанесенні.
 • Доступна упаковка:2,5 л
 • Ступінь матовості:
  глибоко матова

Спосіб нанесення

Підготовка основи
основа, призначена для фарбування, має бути міцною, сухою, очищеною від пилу і жирних плям та витриманою. На нові або дуже насиченого кольору основи рекомендовано нанести ґрунтувальну фарбу MAGNAT PRIMER. Покриття клейових, вапняних фарб, погано прилеглі до основи шари старої фарби видалити. Плями від підтікань води, нікотину, олії зафарбувати акриловою фарбою Śnieżka ДЛЯ СЛІДІВ ВІД ПРОТІКАННЯ І ПЛЯМ. Пористі, крихкі основи та основи з високою поглинальною здатністю заґрунтувати відповідним засобом ACRYL-PUTZ®. Вражені грибком місця після усунення причин його виникнення обробити протигрибковим засобом VIDARON. Нерівності та тріщини вирівняти відповідною шпаклювальною масою для внутрішніх робіт ACRYL-PUTZ® і пофарбувати MAGNAT PRIMER.

Підготовка виробу
фарбу ретельно перемішати. Не вимагає розбавлення. За необхідності розбавити чистою водою.

Фарбування
наносити пензлем, валиком або методом гідродинамічного розпилення 1-2 шари з інтервалом 2-4 години. Для першого фарбування нових незаґрунтованих основ або шпалер зі скловолокна фарбу можна розбавити, додаючи до 10% води. На заґрунтовану основу наносити нерозбавлену фарбу. Малярні роботи виконувати за температури основи і навколишнього середовища від +10 °C до +30 °C. Фарбоване покриття набуває повних міцнісних властивостей через 28 днів після закінчення малярних робіт. Інструменти вимити водою. У процесі малярних робіт і після їх закінчення приміщення провітрювати до зникнення запаху. Зберігати і складувати у щільно закритій упаковці. Берегти від морозу і прямих сонячних променів. Температура зберігання: від +5 °C до +30 °C. Докладна інформація міститься в карті характеристики виробу.

Файли для скачування

Доступні кольори (1)

Вибрати колір з доступної палітри
 • Śnieżnobiały

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.