ПЕРЛАМУТРОВИЙ ШТУЧНИЙ МАРМУР MAGNAT Style ДЕКОРАТИВНА СТРУКТУРНА ФАРБА

ПЕРЛАМУТРОВИЙ ШТУЧНИЙ МАРМУР MAGNAT Style ДЕКОРАТИВНА СТРУКТУРНА ФАРБА
Цей виріб є складовою частиною системи
 • Опис виробу
 • Спосіб нанесення
 • Файли для скачування

Опис виробу

Перламутровий штучний мармур MAGNAT Style – це тонкошарова акрилова маса з додаванням перламутрових наповнювачів, призначена для оздоблення внутрішніх стін. Створює на декорованих поверхнях характерне покриття зі шляхетним перламутровим глянцем. Утворені на покритті відблиски переливаються залежно від кута падіння світла.

Стійкість до забруднень
низька
висока
Нанесення
легка
складна
Час виконання
короткий
довгий
Інтенсивність експлуатації поверхні
низька
висока
  • Розхід:до 4 м2/кг при нанесенні двох шарів
  • Доступна упаковка:4,5 кг
  • Ступінь матовості:
   глибоко матова

  Спосіб нанесення

  Підготовка основи
  Основа має бути підготовлена згідно з правилами будівельного мистецтва та інформацією, що міститься в карті характеристики виробу. Незалежно від її типу рекомендовано нанести 1 або 2 шари фарби MAGNAT PRIMER, тонованої пігментом для забарвлення MAGNAT Style відповідно до колористичної рецептури, наведеної у карті кольорів. Правильно заґрунтована основа повинна мати однорідний колір.

  Підготовка виробу
  Масу затонувати пігментом для забарвлення MAGNAT Style згідно з вибраною колористичною рецептурою. Кількість пігменту не має перевищувати 3% об’єму виробу. Весь об’єм ретельно перемішати механічно так, щоб не залишити решток пігменту на стінках упаковки. У разі забарвлення кількох упаковок у той самий колір необхідно з’єднати їх перед тонуванням в одній загальній ємності для забезпечення однорідного колористичного ефекту. Не додавати води, не додавати вапна, не змішувати з іншими фарбами.

  НАНЕСЕННЯ

  ЕТАП 1
  Гладеньку і рівну поверхню фарбуємо 1-2 рази ґрунтувальною фарбою для інтер’єрів MAGNAT PRIMER, тонованою пігментом для забарвлення MAGNAT Style відповідно до колористичної рецептури, наданої в карті кольорів. Правильно заґрунтована основа матиме однорідний колір.

  ЕТАП 2
  На висохлу поверхню за допомогою венеціанської терки MAGNAT наносимо перший шар Перламутрового штучного мармуру MAGNAT Style. Цю дію виконуємо на невеликих ділянках і в різних напрямках, щоб покрити усю поверхню. Поєднання наступних фрагментів «по мокрому» не є обов’язковим. Проте слід пам’ятати, що нанесений шар не може була товщим за 1 мм. Нанесений у такий спосіб шар залишаємо до висихання приблизно на 4 години.

  stiuk_perowy_1

  ЕТАП 3
  Наступний шар Перламутрового штучного мармуру наносимо в такий самий спосіб, як і перший. Надлишок виробу збираємо, легко протягуючи по поверхні чистим краєм терки. 

  stiuk_perowy_2

  stiuk_perowy_3

  ЕТАП 4
  Перед повним висиханням (приблизно через 5-10 хвилин, залежно від умов навколишнього середовища) краєм терки розгладжуємо поверхню, проводячи теркою у різних напрямках. Виконуємо ці дії без надмірного докладання сили. Така процедура сприятиме підкресленню декоративного ефекту, особливо перламутрових відблисків. Залежно від висихання шару Перламутрового штучного мармуру розгладжування повторюємо до моменту отримання гладенької поверхні з характерними відблисками. 

  stiuk_perowy_4

  Допоміжні вироби:
  венеціанська терка MAGNAT

  Примітки
  Правильна підготовка основи, використання рекомендованих інструментів і методів нанесення сприяє отриманню належного, задекларованого розходу виробу. Малярні роботи виконувати за температури основи і навколишнього середовища від +5 °C до +25 °C i за відносної вологості повітря до 75%. Берегти від морозу і прямих сонячних променів. Температура зберігання: від +5 °C до +30 °C. Зберігати у щільно закритій упаковці. Виріб вимагає від виконавця конкретних навиків із нанесення матеріалів такого типу.

   

  Файли для скачування

  Доступні кольори (10)

  Вибрати колір з доступної палітри
  • Stiuk Perłowy Almandyn – MP 2,5 l + PB P17 100 ml + SP 4,5 kg + PB P17 40 ml
  • Stiuk Perłowy Bronzyt – MP 2,5 l + PB P18 40 ml + SP 4,5 kg + PB P18 20 ml
  • Stiuk Perłowy Cytryn – MP 2,5 l + PB P2 40 ml + SP 4,5 kg + PB P2 20 ml
  • Stiuk Perłowy Granit – MP 2,5 l + PB P19 100 ml + SP 4,5 kg + PB P19 40 ml
  • Stiuk Perłowy Hematyt – MP 2,5 l + PB P16 40 ml + SP 4,5 kg + PB P6 20 mlStiuk Perłowy Hematyt – MP 2,5 l + PB P16 40 ml + SP 4,5 kg + PB P16 20 ml
  • Stiuk Perłowy Jadeit – MP 2,5 l + PB P20 40 ml + SP 4,5 kg + PB P20 20 ml
  • Stiuk Perłowy Kalcyt – MP 2,5 l + PB P4 40 ml + SP 4,5 kg + PB P4 20 ml
  • Stiuk Perłowy Kryształ – MP 2,5 l + PB P1 100 ml + SP 4,5 kg + PB P1 40 ml
  • Stiuk Perłowy Perła – MP 2,5 l + PB P23 40 ml + SP 4,5 kg + PB P23 20 ml
  • Stiuk Perłowy Piryt – MP 2,5 l + PB P24 100 ml + SP 4,5 kg + PB P24 40 ml

  Підписатися на розсилку новин

  Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

  Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.