Заява про відповідність кольорів

Ми доклали всіх зусиль, аби кольори, представлені на екрані, якомога точніше відображали кольори наших виробів. Однак ми не можемо гарантувати їх ідеальне відображення. І кольори окремих виробів, і кольори на фотографіях можуть значною мірою відрізнятися від реальних – через різноманітність доступного комп‘ютерного обладнання та його індивідуальні налаштування, зокрема налаштування монітора та графічної карти. Ще більшою мірою це стосується роздруківок, доступних на цій веб-сторінці.

Ця сторінка покликана надихати і допомагати користувачам у створенні власних композицій та підборі кольорів для фарбування різних дерев'яних елементів. Перед купівлею певного виробу завжди необхідно перевірити відтінок на оригінальній карті кольорів, яка є в розпорядженні місцевого продавця виробів марки VIDARON.

Підписатися на розсилку новин

Якщо бажаєте отримувати актуальну інформацію з сайту, підпишіться на розсилку новин.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення.